Andrzej Wilamowski – Dobrym wzorem człowieka biznesu.

Każdy przedsiębiorca wie jak trudno jest mieć własną firmę. Wszystkich łączy z pewnością jedno – fantazja o niezależności finansowej, ale to marzenie spełni zaledwie garstka z tysięcy przedsiębiorców. Trzeba wyszukać na początku swojej działalności człowieka, który osiągnał już znaczny sukces. Jedną z takich osób jest Prezes spółki Elektrix Pan Wilamowski Andrzej.

Dlaczego właśnie Andrzej Wilamowski jest dobrym przykładem uzyskania dużego sukcesu? Znaczna większość ludzi nie znających branży energetycznej, nie ma pojęcia kim jest i dlatego powinno się go brać za przykład. Z dużym stanowiskiem wiąże się popularność, a wtedy zanika to co wszyscy cenimy – prywatność.

Pan Wilamowski nie interesuje się sławą, a jedynie o to, aby firma systematycznie się rozwijała. Nie znajdziecie reklam tej firmy w telewizji, bo wiąże się to z gigantycznymi kosztami, które można spożytkować na obniżenie cen dla nowych i obecnych klientów. W sieci można odnaleźć mnóstwo ciekawych informacji na temat Pana Wilamowskiego, ale w większości znajdują się one na branżowych portalach www.

Oprócz wzorca do naśladowanie, należy także bardzo dużo czasu przeznaczyć na zdobycie wiedzy i biznesowych kontaktów. Świetnym do tego miejscem są szkolenia i konferencje – Sporo właścicieli firm nie poświęca na to czas, a to jeden z poważniejszych błędów prowadzenia biznesu. Choć Pan Andrzej Wilamowski nie patrzy na popularność, to bardzo chętnie udziela wywiadów i dzieli się swoim doświadczeniem na temat branży energetycznej i gazowej.

W Polsce firm zajmujących się branżą energią elektryczną oraz gazem ziemnym jest dużo, a Elektrix przez wielu jest określane jako lider tej branży. Jeżeli i Ty pragniesz, aby Twoja firma miała takie uznanie jak Elektrix, a portale branżowe walczyły o wywiad z Tobą jak z Panem Andrzejem Wilamowskim, to już powinieneś wiedzieć co należy zrobić.