Odszukaj swój wzór sukcesu

Osoba, która pracuje na etacie tylko narzeka. Przełożony się uwziął, wypłata kiepska, za daleko dojeżdżać, zbyt duża odpowiedzialność – powodów może być mnóstwo. Rozwiązania są 2: Odnalezienie ciekawszej pracy bądź swój biznes. Jakie wyjście jest najtrafniejsze?

Nie można udzielić jednej odpowiedzi. Większość nie nadaje się do prowadzenia własnego biznesu, o czym bardzo szybko się przekonają próbując. Własna działalność to bardzo duża odpowiedzialność i zjada dużo więcej czasu niż praca na etacie. Nim podejmie się przygodę z własną działalnością, należy znaleźć wzór, któremu już udało się osiągnąć sukces.

Ciekawym wzorem jest Andrzej Wilamowski – Prezes Spółki Elektrix z ponad 30 letnim doświadczeniem w zarządzaniu biznesem i znaczne osiągnięcia w każdej dziedzinie biznesu, którego się podejmował. Andrzej Wilamowski wypowiada się w wieluserwisach biznesowych i odnośnie energii elektrycznej. Pełniąc funkcję Prezesa, spółka Elektrix rozwija swoje skrzydła.

W momencie wybrania wzoru do naśladowania – nie musi to być Pan Wilamowski Andrzej – wypada poznać naszą konkurencję i spróbować odnaleźć wyjścia lepsze niż oni stosują. Kiedy sami nie będziemy w stanie realizować wszystkich działań, trzeba znaleźć pracowników i zadbać o to, by byli bardziej zadowoleni niż my kiedy pracowaliśmy u kogoś.

O ile uruchomienie własnej firmy przekracza nasze możliwości, to musimy odnaleźć inną pracę, do której będziemy chętnie przychodzić i będzie zaspokajać nasze wymagania finansowe. Jest to dość trudne zadanie, co prowadzenie własnej firmy, ale przecież wszyscy wiemy, jak trudne jest życie – Czas ruszyć na drogę sukcesu i oby była taka jaką zmierza Andrzej Wilamowski!