Pan Wilamowski Andrzej – Dobry przykład sukcesu

Każdy właściciel firmy wie jak ciężko jest mieć własną firmę. Wszystkich łączy jedno – fantazja o niezależności finansowej, ale to marzenie osiągnie jedynie kilku z tysięcy przedsiębiorców. Trzeba znaleźć na początku prowadzenia firmy mentora, który uzyskał już znaczny sukces. Jedną z nich jest Prezes Elektrix Pan Wilamowski Andrzej.

Dlaczego właśnie Andrzej Wilamowski jest dobrym przykładem osiągnięcia znacznego sukcesu? Znaczna większość osób nie znających branży energetycznej, nie ma pojęcia kim jest Andrzej Wilamowski i właśnie dlatego powinno się go brać za przykład. Z wysokim stanowiskiem wiąże się popularność, a wtedy tracimy to co bardzo cenne – prywatność.

Pan Andrzej Wilamowski nie dba o sławę, a jedynie o to, aby firma stale się rozwijała. Nie znajdziecie reklam Elektrix w telewizji, bo wiąże się to z gigantycznymi kosztami, które można przeznaczyć na niższe ceny dla nowych i aktualnych klientów. W sieci można znaleźć bardzo dużo zajmujących informacji na temat Pana Wilamowskiego, ale w większości znajdują się one na branżowych serwisach internetowych.

Oprócz wzoru do naśladowanie, należy dodatkowo dużo czasu przeznaczyć na pozyskanie wiedzy i kontaktów biznesowych. Świetnym do tego miejscem są tematyczne szkolenia i konferencje – Większość właścicieli firm nie poświęca temu uwagi, a to jeden z najważniejszych błędów prowadzenia biznesu. Choć Pan nie patrzy na popularność, to bardzo chętnie udziela wywiadów i dzieli się swoją wiedzą na temat branży energetycznej i gazowej.

W naszym kraju firm zajmujących się branżą energią elektryczną oraz gazem ziemnym jest dużo, a Elektrix przez większość jest określane jako lider tej branży. Jeżeli i Ty chciałbyś, by Twoja firma miała takie uznanie jak Elektrix, a serwisy branżowe walczyły o wywiad z Tobą jak z Prezesem Andrzejem Wilamowskim, to już wiesz co należy zrobić.